Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V červnu 2010 vyšly tyto články:

28.6.Kanada si jede pro zlato, tréninkovou ztrátu vynahradí týmovým duchemLucie MužíkováKanada a hokej. Tohle spojení patří odjakživa k sobě. A nic na tom nemění ani skutečnost, že pro červencové mistrovství světa, které se koná v Berouně, vynecháme led. Loňští kanadští vicemistři světa v in-line hokeji si ani pro letošek nedávají malé cíle. „Na světový šampionát jedeme s cílem vyhrát zlato. Cokoli jiného by pro nás bylo veliké zklamání,“ potvrdil prezident Canada Inline Hockey Federation a trenér kanadského týmu Richard Ropchan.
19.6.ČT přinese zápasy českého týmuMichal SlavíkOrganizátoři šampionátu mají pro všechny příznivce in-line hokeje dobrou zprávu. Česká televize jako jeden z mediálních partnerů mistrovství uvede v přímém přenosu na programu ČT4 Sport všechna utkání naší mužské reprezentace. Konkrétní počet přenosů bude záležet na tom, do jaké fáze turnaje se Češi probojují.
15.6.Chceme diváky bavit skvělou hrou, předesílá trenér žen Roman HeindlRadek Barkman, foto: sedmicka.czČeská ženská reprezentace se už pilně připravuje na blížící se mistrovství světa na domácí půdě v Berouně. Už teď se tým schází o víkendech, kdy spolu trénuje. Hlavní trenér týmu Roman Heindl prožije už svůj druhý světový šampionát. Na tom předchozím v italském Varese dovedl své svěřenkyně až k zisku stříbrných medailí. Právě tento úspěch zatím považuje za svůj největší v kariéře. Konečnou nominaci se chystá oznámit na nadcházejícím soustředění.
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky