ČT přinese zápasy českého týmu

19.06.2010 | Michal Slavík

Organizátoři šampionátu mají pro všechny příznivce in-line hokeje dobrou zprávu. Česká televize jako jeden z mediálních partnerů mistrovství uvede v přímém přenosu na programu ČT4 Sport všechna utkání naší mužské reprezentace. Konkrétní počet přenosů bude záležet na tom, do jaké fáze turnaje se Češi probojují.

 
 
 

Již nyní si fanoušci mohou do svých kalendářů poznamenat termíny tří utkání skupiny, ve kterém Češi postupně změří síly s Italy, Španěly a Kanaďany.

Program berounského šampionátu je opravdu nabitý. V případě postupu svěřenců trenérů Suhrady a Tvrzníka ze skupiny je čeká čtvrtfinále hned o den později. Již nyní je jisté, že případné čtvrtfinále s českou účastí by ČT uvedla opět v 18:10.

Pokud by Česká republika postoupila do semifinále turnaje, nastoupí kvůli jinému programu ČT až k druhému pátečnímu utkání, které odstartuje přibližně v 20 hodin. Ať již výsledek tohoto utkání dopadne jakkoli, rozloučí se český tým se šampionátem opět na televizních obrazovkách. Budou-li Češi bojovat o bronz, odstartuje přenos v 16:00, a v případě účasti ve finále si nezapomeňte televizor zapnout ve 20:30.

Plán ČT4 Sport pro berounský šampionát

Utkání ve skupině - garantované přenosy
Po 12.7. 18:10 Česko - Itálie 
Út 13.7. 18:10 Česko - Španělsko
St 14.7. 18:10 Česko - Kanada

Utkání play off - přenosy jen v případě české účasti
Čt 15.7. 18:10 čtvrtfinále
Pá 16.7. 20:00 semifinále
So 17.7. 16:00 o třetí místo
So 17.7. 20:30 finále

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky