Doprovodné akce

Pořadatelé šampionátu kromě sportovní stránky celé akce mysleli i na kulturní doprovod a pro fanoušky připravili hned několik koncertů pod otevřeným nebem. Všechny proběhnou na pódiu před zimním stadionem a do hudebního vkusu padne některý z nich snad každému příznivci. Beroun tak na červencová odpoledne přichystá ženský in-line hokej, večer open-air párty, a to vše zcela bezplatně.

Na co se můžete těšit?

Jako první okusí dřevěná prkna pódia umístěného naproti parkovišti Boškův statek šestičlenná hudební formace Docuku, která 3.7. představí svůj repertoár orientující se na pomezí folklóru a bigbítu.

V úterý 6.7. budou valašské chasníky a děvčata následovat berounští No Heroes, kteří s frontmanem kapely, rodilým Američanem Thomasem Klikou, už několik let slaví úspěchy v hudebních klubech a na festivalech. Příznivě bylo veřejností přijato i jejich debutové album Heart One, jemuž dominuje kytarový zvuk spolu s hlasem hlavní postavy kapely.

V úterý 13.7. vystoupí další místní sestava BlaCK HiLL, jež předvede další ze svých bláznivých, barevných a energických show. Kabaretní skupina vybavena tématickými kostými zahraje i část ze svého CD Kakadu.

O závěrečnou performanci se postará revivalová kapela Echoes of Pink Floyd interpretující i starší a méně známé skladby jedné z nejslavnějších skupin světa. Ve čtvrtek 15.7. se tak před berounským stadionem na chvíli zjeví Roger Waters, David Gilmour či Rick Wright...

Koncerty startují v jednotný čas od 20.00.

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky