Photogallery

Show photos:

CAN-CZE 1:4

» next photo: FANOUŠCI. Čeští příznivci v berounské hale vytvořili znovu skvělou atmosféru.
HYMNA. Hráči hledí k vlajce.
(author: Štěpán Tomš)

HYMNA. Hráči hledí k vlajce. FANOUŠCI. Čeští příznivci v berounské hale vytvořili znovu skvělou atmosféru. KREV. K drobnému šrámu přišel kanadský asistent Danny Larocque.
NEBYL TO GÓL. Situace z první třetiny. KAPITÁN. Karel Rachůnek jede na střídačku. KLIČKA. Marek Loskot postupuje přes protihráče.
ZÁKROK. Roman Handl zasahuje v utkání proti Kanadě. POZOR! Darcy Vaillancourt střílí na českou branku. SOUBOJ. Martin Vozdecký v souboji s protihráčem.
STOP! Aleš Zacha nadzvedává hůl protihráče. RADOST. Jan Besser (vlevo), Martin Vozdecký (uprostřed) a Karel Rachůnek se radují z branky. FANDÍME Z AUTA. Chlapci povzbuzovali český tým z automobilu.
TRENÉR. Jiří Suhrada, kouč české reprezentace. OSLAVA. Martin Tvrzník (vpravo) slaví třetí gól do branky Kanady s Petrem Šináglem, který nahrával.

This folder is for the match CAN-CZE 1:4 (14.07.2010).
News

10.8. |
Do you like to bet on the game that is already in play? The betting office Bet365 has the biggest offer of live bets on the internet! Find out yourself.

The best informations about Bwin.comall in one place.

Enter the world of the quickly growing family of the company Bet-at-home and experience the joy of winning right from the comfort of your own house.

Rich offer of betting opportunities and attractive odds – that is DOXXbet.

 

18.7. | Closing ceremony
We have added some photos from the medal and closing ceremony.

 

17.7. | All Stars team
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachunek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individual awards
MVP: Travis Fudge (USA), Best goalkeeper: Michael Urbano (USA), Best defender: Karel Rachunek (CZE), Best forward: Diego Schwarzenbach (SUI), Fair play award: Team Spain.

 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt