Tomáš Lörincz byl na mistrovství světa v ledasčem, s in-line hokejem se ale setkal poprvé

08.07.2010 | Ondřej Flanderka

Tomáše Lörincze zná většina lidí jako sportovního redaktora Českého rozhlasu, na mistrovství světa v in-line hokeji má na starosti především spolupráci s médii, celkem ale obstarává mnohem více věcí. „Je toho celkem hodně, ale je fakt, že jsou to především všechny ty věci okolo medií.“

 
 
 
Šampionát je propagován především oficiálním webem, i ve sportovních zprávách České televize se o něm ale fanoušci tohoto sportu dozví. „Samozřejmě, že hlavní spolupráce je s firmou eSports, za což jsme rádi, protože ten servis je úžasný. Využíváme z oficiálního webu statistiky a nejen je, ale i všechno ostatní. A je jasné, že třeba výsledky používají i agentury ze světa a další media. Čekám, že na medailové boje přijedou zástupci dalších medií a na mužský turnaj to bude snad ještě dál,“ doplňuje Lörincz.

Právě mužská část by měla být částečně přenášena i v přímých přenosech televize.„Je to tak. Z mistrovství bude šest přímých přenosů, čemuž se musel trochu uzpůsobit herní plán, protože zápasy českého týmu se tím pádem musely dát v takový čas, aby to vycházelo s televizním programem,“ vysvětluje člen organizačního výboru MS.

Podle hlasu pozná Tomáše Lörincze většina sportovních fandů, kteří někdy poslouchali třeba pořad „s mikrofonem za hokejem“. Sám Tomáš toho už ve sportovním světě viděl hodně, s in-line hokejem se ale setkal živě až nyní v Berouně. „Byl jsem na mistrovství světa v ledasčem, ale v in-line hokeji je to moje premiéra. Ve své práci se věnuji hlavně hokeji a musím říct, že se mi i na turnaj žen zatím moc dobře kouká. Úrovní turnaje jsem velmi mile překvapen. Když budu konkrétní, tak herně mě zatím upoutala Francouzka Marina Driciová. Ta opravdu kdykoliv nastoupila, tak bylo vidět, že to má v nohách i v rukou a že jí to hokejově myslí. To je pak radost se dívat. A samozřejmě i mezi českými hráčkami se najde několik výborných hokejistek,“ popisuje.

A kdo by mohl být podle sportovního znalce vítězem ženské části turnaje? „Jakmile někdy někoho tipnu na vítěze, tak ten někdo pak nikdy nevyhraje, takže já tipuju Američanky,“ uzavírá s úsměvem Tomáš Lörincz.

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky