Kanonýrka Mrázová si přeje odvetu s Kanadou ve finále!

05.07.2010 | Tomáš Soukup

Vítězný obrat českého týmu se nekonal. Nejlepší střelkyně českého týmu, Kateřina Mrázová, v sobě po zápase těžko skrývala zklamání. Přesto vidí další cestu svého týmu velmi optimisticky.

 
 
 
Z českých in-line hokejistek bylo po zápase cítit velké zklamání. Náskok svého soupeře se jim sice podařilo dotáhnout, ovšem poslední slovo měly opět Kanaďanky a Montana Meranteová pět minut před koncem vstřelila vítěznou branku, a rozhodla tak tento překrásný duel ve prospěch svého týmu. „Mrzí mě, že jsme zápas nedokázaly dotáhnout až do vítězného konce, myslím, že jsme předvedly opravdu dobrý výkon, ale bohužel se tentokrát štěstí přiklonilo na stranu Kanady,“ řekla po zápase nejlepší střelkyně českého týmu Kateřina Mrázová.


Od samého začátku se aktérky zápasu nikterak nešetřily a předváděly velmi kvalitní hru, čímž si mnohokrát vysloužily od diváků bouřlivé ovace. „Diváci byli fantastičtí, celý zápas nás podporovali. Chtěla bych jim touto cestou jménem celého týmu strašně moc poděkovat. Kulisa, o kterou se postarali, byla opravdu nezapomenutelná. Škoda jen, že jsme se s nimi nemohly podělit o radost z vítězství,“ pokračovala Mrázová. Kanaďanky ve 13. a 16. minutě vstřelily dvě slepené branky a s českými in-line hokejistkami to nevypadalo vůbec dobře. I s přispěním diváků se však "lvice" dokázaly vyhecovat a zásluhou Flachsové a Zelenkové se postaraly o vyrovnání. Následný velký tlak domácích ovšem branku nepřinesl, a tak udeřilo na druhé straně. Merantová šťastnou trefou dopravila puk do sítě a Kanaďanky i přes závěrečnou powerplay českého týmu vítězný výsledek udržely.

„Musíme se z prohry rychle otřepat a začít se soustředit na čtvrtfinálové utkání se Španělkami, které pro nás bude velmi důležité. Věříme ale, že ho určitě zvládneme a že si to s Kanaďankami rozdáme o zlato ve finále. Máme jim rozhodně co vracet,“ věří v úspěch Mrázová. Na závěr by chtěla pozvat co nejvíce fanoušků na zítřejší čtvrtfinálové utkání, které začíná v 17:00. „Další neúspěch už před tak skvělým publikem nedopustíme,“ ujišťuje.

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky