Českou reprezentaci čeká ve skupině Itálie, Španělsko a silná Kanada

31.05.2010 | Štěpán Tomš, foto: bciha.com

B e r o u n - Do tří dnů se vejde trojice utkání českého in-line hokejového týmu na mistrovství světa mužů, které odstartuje na berounském zimním stadionu 12. července. Na utkání mužů zaplatí diváci padesátikorunové vstupné. Podívejte se, jaké týmy budou stát českému týmu v cestě základní skupinou.

 
 
 

12. července: ITÁLIE

Tým z Apeninského poloostrova určitě nepatří mezi horké favority, ale ostatní týmy by se před tímto celkem měly mít rozhodně na pozoru. Dosavadním největším úspěchem Italů na světovém šampionátu jsou bronzové medaile z roku 2004 a 1996. Na loňském šampionátu, který se hrál právě v Itálii, obsadili šesté místo.

13. července: ŠPANĚLSKO

Další mužstvo z evropského poloostrova - Pyrenejského. Také nepatří mezi kandidáty na nejvyšší mety, ale i tento tým může být překvapením turnaje. Na medaili z mistrovství světa Španělé stále čekají, dosavadním největším úspěchem bylo čtvrté místo. Vloni skončili v Itálii na sedmé příčce. Dlouhodobě se umisťují ve druhé pětce týmů.

14. července: KANADA

Tato parta bude pro český tým pravděpodobně nejtvrdším oříškem. Kanaďané se budou jistě snažit minimálně obhájit loňské stříbro, které brali po finálové prohře 4:5 se Spojenými státy. Tým ze zámoří ví, jaké je to stát na nejvyšších stupních, na kterých se pravidelně objevuje. Proto bude patřit mezi největší aspiranty na medaili.

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky