Nejen in-line hokej, ale i večerní párty

03.07.2010 | Tomáš Pavlíček

Pořadatelé šampionátu kromě sportovní stránky celé akce mysleli i na kulturní doprovod a pro fanoušky připravili hned několik koncertů pod otevřeným nebem. Všechny proběhnou na pódiu před zimním stadionem a do hudebního vkusu padne některý z nich snad každému příznivci. Beroun tak na červencová odpoledne přichystá ženský in-line hokej, večer open-air párty, a to vše zcela bezplatně.

 
 
 

Koncerty startují v jednotný čas od 20.00 a jako první okusí dřevěná prkna pódia umístěného naproti parkovišti Boškův statek šestičlenná hudební formace Docuku, která 3.7. představí svůj repertoár orientující se na pomezí folklóru a bigbítu.

V úterý 6.7. budou valašské chasníky a děvčata následovat berounští No Heroes, kteří s frontmanem kapely, rodilým Američanem Thomasem Klikou, už několik let slaví úspěchy v hudebních klubech a na festivalech. Příznivě bylo veřejností přijato i jejich debutové album Heart One, jemuž dominuje kytarový zvuk spolu s hlasem hlavní postavy kapely.

O týden později 13.7. vystoupí další místní sestava BlaCK HiLL, jež předvede další ze svých bláznivých, barevných a energických show. Kabaretní skupina vybavena tématickými kostými zahraje i část ze svého CD Kakadu.

O závěrečnou performanci se postará revivalová kapela Echoes of Pink Floyd interpretující i starší a méně známé skladby jedné z nejslavnějších skupin světa. Ve čtvrtek 15.7. se tak před berounským stadionem na chvíli zjeví Roger Waters, David Gilmour či Rick Wright...

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky