Přijďte se podívat na pěkný hokej a hodně branek, zní z českého tábora

13.07.2010 | Lucie Mužíková

Po úvodní přesvědčivé výhře 6:2 nad Italy se dnes od 20:10 za doprovodu kamer České televize postaví čeští inline hokejisté urputně bojujícím Španělům. V tropických podmínkách je často vysilující jen stát, nicméně domácí reprezentanti nechtějí nic nechat náhodě. „Doufáme, že přijde ještě více lidí, než dorazilo na zápas s Italy. Rádi bychom je pozvali na pěkné akce a na hodně branek,“ láká fanoušky do ochozů hlavní kouč Jiří Suhrada.

 
 
 

První krok je úspěšně za námi. Takto si mohli oddechnout čeští reprezentanti v in-line hokeji po úvodním skalpu nebojácných Italů. Domácí šampionát je v plném proudu, zápas stíhá zápas. Již dnes od 20:10 se Češi utkají s dalšími jižany, tentokrát budou vzdorovat Španělé, kteří se v předchozím zápase museli sklonit před Kanaďany po porážce 1:8.

„Osobně jsem to utkání neviděl, vyslal jsem na něho kolegu Tvrzníka. Ale recept je proti nim jednoduchý; musíme být silní na puku, vycházet ze zabezpečené obrany a využít individuálních schopností našich hráčů,“ odkryl předzápasovou taktiku kouč Jiří Suhrada. „Hlavně se musíme držet naší hry,“ doplnil hráč Martin Vozdecký.

Podmínky v hale berounského zimního stadionu nejsou pro sportovce nijak ideální. Třicet stupňů v ochozech, o dva, o tři více na ploše vysiluje hráče podobným tempem, jako vlastní utkání, ne-li více. „Jenom stát tady je strašné, a pro kluky je to navíc desetkrát horší. Musíme se tomu přizpůsobit, vždyť inline hokej je přece letní sport,“ pokračoval Suhrada. „Nejdůležitější je dodržovat pitný režim,“ připomněl ještě Vozdecký.

„Nemám strach, že by kluci tohle vedro nezvládli. Jsou výborně trénovaní z letních příprav. Po utkání s Italy jsme jim naplánovali regenerační program – masáž, bazének, vyklusání,“ přiblížil program českého národního týmu jeho trenér.

A proč by si diváci z celé republiky neměli druhé vystoupení Česka nechat ujít? „Do zápasu jdeme s tím, že vyhrajeme. K tomu potřebujeme pomoc od zaplněných tribun. Doufám, že nás v tom lidi nenechají,“ poslal jasnou výzvu k uším fanoušků rychlonohý Vozdecký. To hlavní kouč měl snad ještě pádnější argumenty. „Přijďte se podívat na pěkné akce a hodně gólů!“

Na závěr ještě manažer českého reprezentačního týmu Martin Mecera odkryl úpravy v české sestavě. „Chtěli bychom do hry zapojit více hráčů, kteří v utkání s Itálií nedostali tolik prostoru. Do branky tentokrát nastoupí Ondřej Jirkův. Chceme totiž vyzkoušet co nejvíce variant, protože hned další utkání sehrajeme proti silné Kanadě a pak už přijde klíčové čtvrtfinále,“ připomněl.

Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky