Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

17.7.Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.
18.7.Předání medailíDo fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.
17.7.Hlasujte o missUž jen do dnešních 18 hodin můžete hlasovat v naší anketě o nejpohlednější hostesku a organizátorku. Fotografie dívek naleznete v galerii, hlasujte na našem Facebooku.
17.7.Konečné pořadí1. USA, 2. Švýcarsko, 3. Česko, 4. Francie, 5. Itálie, 6. Kanada, 7. Německo, 8. Mexiko, 9. Španělsko, 10. Austrálie, 11. Velká Británie, 12. Kolumbie, 13. Argentina, 14. Venezuela.
17.7.Individuální oceněníNejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.
17.7.All stars týmMichael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).
16.7.Finále od 20 hodinSobotní finálový duel mezi USA a Švýcarskem odstartuje ve 20 hodin namísto původních 20:40.
15.7.In-line na FacebookuZřídili jsme pro vás oficiální fanouškovskou stránku berounského mistrovství na sociální síti Facebook.
15.7.Čtvrtfinálové dvojiceČtvrtfinálové dvojice byly výsledky dnešních dopoledních zápasů definitivně určeny a můžete je najít v rozpisu utkání.
15.7.Češi s USA od 18:10Čeští reprezentanti budou bojovat o postup do finále od 18:10 s výběrem USA. Tento i další zápasy hrané v pátek můžete najít v rozpise utkání zde.
14.7. Disciplinární trestyNa základě udělených trestů v utkání USA - Švýcarsko jsou hráči Švýcarska č. 7 Remo Hirt a č. 70 Dominik Brauchli potrestáni zákazem startu ve čtvrtfinálovém utkání.
14.7.Češi v 18:10Čtvrtfinálový souboj českého týmu proti nejlepšímu týmu skupiny C je naplánován na čtvrtek od 18:10. Ostatní zápasy, z nichž vzejdou čtyři semifinalisté, kteří si to poté rozdají v boji o medaile, začínají už od 14:00. Jako první se v Berouně představí Američané, kteří vyzvou Italy. Kanada se poté o dvě hodiny později utká se Švýcarskem. Celý hrací den pak završí duel Francie se druhým mužstvem skupiny C. Ten začíná ve 20:00.
13.7.Slavnostní zahájeníVe fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z pondělního slavnostního zahájení šampionátu mužů.
13.7.Soutěž o vstupenkyPosluchači pořadu Sportžurnál na stanici Český rozhlas 1 - Radiožurnál mohou každý den mezi 19. a 20. hodinou soutěžit o vstupenky na šampionát v Berouně.
13.7.BlaCK HiLLPřed berounským stadionem právě probíhá koncert a show místní skupiny BlaCK HiLL.
8.7.Konečné pořadí1. Česko, 2. Kanada, 3. USA, 4. Francie, 5. Španělsko, 6. Slovensko, 7. Finsko, 8. Čína.
8.7.All star tým turnajePetra Šmardová (CZE) - Jackie Jarrellová (CAN), Alena Polenská (CZE), Marina Driciová (FRA), Kateřina Mrázová (CZE).
8.7.Individuální oceněníNejplatnější hráčka turnaje: Jackie Jarrellová (CAN), nejlepší brankářka turnaje: Marie Binetová (FRA), nejlepší útočnice: Alena Polenská (CZE), nejlepší obránkyně: Eva Holešová (CZE), nejlepší střelkyně: Alena Polenská (CZE), cena fair - play: Čína.
7.7.Doprovodný programBěhem šampionátu je pro fanoušky přichystán kulturní program v podobě několika koncertů pod otevřeným nebem. Více informací se dozvíte zde.
7.7.Nové stránkyMěsto Beroun, FIRS vs. IIHF, Pravidla a Historie českého in-line hokeje.
7.7.České finále od 19:00České hokejistky se utkají o zlato s Kanadou od 19:00. Rozpis tohoto i ostatních utkání posledního dne ženského turnaje najdete zde.
6.7.Češky opět v 17:00České in-line hokejistky se střetnou v semifinále s týmem USA. Zápas začne na berounském zimním stadionu v 17 hodin.
5.7.Češky v 17:00In-line hokejistky České republiky budou hrát své čtvrtfinále v úterý od 17:00 a jejich soupeřkami budou Španělky.
5.7.Disciplinární trestyNa základě udělených trestů v utkání Španělsko - Slovensko jsou hráčka Španělska č. 72 Leticia Abrisqueta a hráčka Slovenska č. 23 Romana Vargová potrestány zákazem startu v jednom utkání.
5.7.Čtvrtfinále známoPo skončení základní části jsou známy čtvrtfinálové dvojice. Jejich přehled naleznete ZDE.
5.7.Rozpis mužů zveřejněn Rozpis zápasů turnaje můžu, který startuje 12.7., naleznete zde.
3.7.Junioři obhájili zlato! Juniorská reprezentace České republiky obhájila na MS Düsseldorfu zlaté medaile. Bez jediné ztráty dokráčela do finále se Spojenými státy, které pak deklasovala rozdílem 6:2.
3.7.Rozhodčí na MS ženSvětový šampionát žen bude rozhodovat celkem šest hlavních rozhodčích: Teresa Andersonová (CAN), Zuzana Arazimová (CZE) Mirjam Gloorová (SUI), Tina Kirschnerová (GER), Radka Růžičková (CZE) a dodatečně bude určen zástupce ze Španělska.
3.7. MS žen na FacebookuSvětový šampionát in-line hokejistek můžete sledovat i na Facebooku.
2.7.Junioři ve finále MSČeští junioři postoupili do pátečního finále MSJ v německém Düsseldorfu. Po roce tak budou znovu bojovat o světový titul. K opakování finále Česká republika - USA dochází po třech letech.
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky