Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V červenci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
2.7.Junioři ve finále MSČeští junioři postoupili do pátečního finále MSJ v německém Düsseldorfu. Po roce tak budou znovu bojovat o světový titul. K opakování finále Česká republika - USA dochází po třech letech.
2.7.BulletinV sekci Pro fanoušky si můžete stáhnout nebo prohlédnout bulletin k MS, který si ale můžete na turnaji také zakoupit.
3.7.Junioři obhájili zlato! Juniorská reprezentace České republiky obhájila na MS Düsseldorfu zlaté medaile. Bez jediné ztráty dokráčela do finále se Spojenými státy, které pak deklasovala rozdílem 6:2.
3.7.Rozhodčí na MS ženSvětový šampionát žen bude rozhodovat celkem šest hlavních rozhodčích: Teresa Andersonová (CAN), Zuzana Arazimová (CZE) Mirjam Gloorová (SUI), Tina Kirschnerová (GER), Radka Růžičková (CZE) a dodatečně bude určen zástupce ze Španělska.
3.7. MS žen na FacebookuSvětový šampionát in-line hokejistek můžete sledovat i na Facebooku.
5.7.Češky v 17:00In-line hokejistky České republiky budou hrát své čtvrtfinále v úterý od 17:00 a jejich soupeřkami budou Španělky.
5.7.Disciplinární trestyNa základě udělených trestů v utkání Španělsko - Slovensko jsou hráčka Španělska č. 72 Leticia Abrisqueta a hráčka Slovenska č. 23 Romana Vargová potrestány zákazem startu v jednom utkání.
5.7.Čtvrtfinále známoPo skončení základní části jsou známy čtvrtfinálové dvojice. Jejich přehled naleznete ZDE.
5.7.Rozpis mužů zveřejněn Rozpis zápasů turnaje můžu, který startuje 12.7., naleznete zde.
6.7.Češky opět v 17:00České in-line hokejistky se střetnou v semifinále s týmem USA. Zápas začne na berounském zimním stadionu v 17 hodin.
7.7.Doprovodný programBěhem šampionátu je pro fanoušky přichystán kulturní program v podobě několika koncertů pod otevřeným nebem. Více informací se dozvíte zde.
7.7.Nové stránkyMěsto Beroun, FIRS vs. IIHF, Pravidla a Historie českého in-line hokeje.
7.7.České finále od 19:00České hokejistky se utkají o zlato s Kanadou od 19:00. Rozpis tohoto i ostatních utkání posledního dne ženského turnaje najdete zde.
8.7.Konečné pořadí1. Česko, 2. Kanada, 3. USA, 4. Francie, 5. Španělsko, 6. Slovensko, 7. Finsko, 8. Čína.
8.7.All star tým turnajePetra Šmardová (CZE) - Jackie Jarrellová (CAN), Alena Polenská (CZE), Marina Driciová (FRA), Kateřina Mrázová (CZE).
8.7.Individuální oceněníNejplatnější hráčka turnaje: Jackie Jarrellová (CAN), nejlepší brankářka turnaje: Marie Binetová (FRA), nejlepší útočnice: Alena Polenská (CZE), nejlepší obránkyně: Eva Holešová (CZE), nejlepší střelkyně: Alena Polenská (CZE), cena fair - play: Čína.
13.7.Slavnostní zahájeníVe fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z pondělního slavnostního zahájení šampionátu mužů.
13.7.Soutěž o vstupenkyPosluchači pořadu Sportžurnál na stanici Český rozhlas 1 - Radiožurnál mohou každý den mezi 19. a 20. hodinou soutěžit o vstupenky na šampionát v Berouně.
13.7.BlaCK HiLLPřed berounským stadionem právě probíhá koncert a show místní skupiny BlaCK HiLL.
14.7. Disciplinární trestyNa základě udělených trestů v utkání USA - Švýcarsko jsou hráči Švýcarska č. 7 Remo Hirt a č. 70 Dominik Brauchli potrestáni zákazem startu ve čtvrtfinálovém utkání.
Další stránky
12>>
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky